ÖZGÖRKEY OTOMOTİV

Özgörkey Otomotiv bünyesinde Bmw, Mini Cooper, Land Rover ve Jaguar markalarının temsilcileri ile gerçekleştirdiğimiz kurumsal fotoğraf çekimlerini üç gün içinde tamamladık. Çekimler Özgörkey Otomotiv’ in internet sitesinde ve kurum içi dosya arşivlerinde kullanılmak üzere hazırlanarak firmaya teslim edildi.

 

Özgörkey Otomotiv’ in personel alımı için hazırladığımız yaratıcı nitelikteki basın ilanı, çeşitli gazetelerde, yarım ve çeyrek sayfa olarak yayınlanmıştır.

 

Özgörkey Otomotiv’ in basın ilanı,  teknisyen ve bahçivan personeli ihtiyacına yönelik olduğu için,  mekanik bir somun parçası ile çiçeklerden oluşan bir çalışma hazırladık. Bu manipülasyon sayesinde basın ilanı tasarımı daha dikkat çekici ve daha akılda kalıcı bir hale geldi.

 

Özgörkey Otomotiv’ in, karne dönemine yönelik kampanyası için hazırladığımız basın ilanı basın  yerel gazetelerde çeyrek sayfa olarak yayınlanmıştır.

 

Özgörkey Otomotiv’ in, detaylı araç temizleme kampanyasına yönelik hazırladığımız el ilanı tasarımı, ”öncesi-sonrası” konsepti ile tamamlanmıştır.

 

Özgörkey Otomotiv’ in, VIP SERVİSİ kampanyasına yönelik hazırladığımız basın ilanı tasarımı, kurumsal internet sitesinde ve çeşitli gazetelerde çeyrek sayfa olarak yayınlanmıştır.